Teren intravilan de vanzare-Ciolpani(Ilfov) PRETABIL SPATII COMERCIALE

1.133.200 €
80 € / mp

Ciolpani, Județul Ilfov

Sup. teren:
14.165 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

Vând teren intravilan situat în Ciolpani, Ilfov, in suprafața de 14.165 mp,conform PUG (curs constructii si servicii publice) ideal pentru dezvoltare comercială sau industrială. depozitare.Terenul beneficiază de dublă deschidere: - 130 ml la DN1 (Drumul Național 1) - 140 ml la Strada Țigănești Are un vad excelent ,perfect pentru o varietate de activitati comerciale, indeosebi, este pretabil pentru un Stripp mall. Detalii suplimentare: - Utilități disponibile: curent electric (post trafo), canalizare, gaz - Zonă cu potențial mare de dezvoltare comercială și investiții - Acces rapid la DN1 și alte artere principale, ideal pentru diverse activități comerciale Terenul este complet defrisat si curatat Documente existente: - CF la zi (liber de sarcini) - ridicare Topografica Preț 80euro/mp + TVA (negociabil) Pentru mai multe informații sau pentru programarea unei vizionări, vă rog să mă contactați!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XEUA03005 Copiat! 272516395 Copiat!
Actualizat în: 12 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin dezvoltator

Comision
0%

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 13300 mp, în Tunari
1.197.000 €
Județul Ilfov, Tunari
13.300 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 14352 mp, în Nord
1.149.500 €
Județul Ilfov, Chitila
14.352 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 13400 mp, în Sud-Est
1.072.000 €
Județul Ilfov, Buftea
13.400 mp teren
Construcții

Terenuri construcții de vânzare în Ciolpani, Județul Ilfov