Teren intravilan de vânzare | Ciugud | 650 mp

69.000 €
106.15 € / mp

Ciugud, Județul Alba

Sup. teren:
650 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Descoperă oportunitatea perfectă pentru construcția casei tale de vis! 📍 Localizare: Ciugud – zonă rezidențială liniștită, cu acces facil și stradă asfaltată. Detalii teren: • Suprafață totală: 650 mp • Deschidere la stradă: 24,4 ml • Utilități: toate branșamentele realizate (apă, gaz, curent, canalizare) • Împrejmuit definitiv pe 2 laturi • Construibil imediat. Terenul se află într-o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru o locuință modernă, aproape de oraș, dar ferită de agitație. 📞 Contactează-ne acum pentru mai multe detalii sau pentru programarea unei vizionări! COD PROPRIETATE: P561
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XGF60300Q Copiat! 275297456 Copiat!
Actualizat în: 15 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal Mijloace de transport în comun
Alte caracteristici
La șosea Acces auto
Comision
2%

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 689 mp, în Cetate
73.500 €
Alba Iulia, Cetate
689 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 600 mp, în Ciugud
72.000 €
Județul Alba, Ciugud
600 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 410 mp, în Cetate
74.900 €
Alba Iulia, Cetate
410 mp teren
Construcții

Detalii de contact

Prime Imobiliare

Iulia Hategan Partner Broker