Teren intravilan constructii de vanzare in Dambul Rotund, Cluj Napoca

350.000 €
533.54 € / mp

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Sup. teren:
656 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Teren cu PUZ, 656 mp, Dambul Rotund! Va propunem spre vanzare un teren intravilan cu PUZ aprobat, situat in cartierul Dambul Rotund, intr-o zona cu o dezvoltare rapida. Suprafata terenului propus este de 656 mp si conform PUZ-ului se permite: - construirea de locuinte unifamiliale sau locuinte semicolective cu maximum 2 unitati locative. - regimurile de inaltime maxime admise: (S)+P+E+M, (S)+P+E+Er, D+P+M, D+P+Er; - P.O.T. maxim de 35% si C.U.T maxim de 0.9; Lucrarile de infrastructura sunt aproape finalizate (utilitati, asfaltarea strazilor si iluminat stradal). Pentru a programa o vizionare si pentru o consultanta imobiliara de calitate, va stam cu drag la dispozitie, Echipa Napoca Imobiliare! ID oferta: 150840
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X57Q130RI Copiat! 275397527 Copiat!
Actualizat în: 03 Aprilie 2026

Fagaras
Stații autobuz aprox. 734 m
bus-station
Statia Fagaras, Linia 31
Stații autobuz aprox. 738 m
train-station
Gara Cluj-Napoca
Stații tren aprox. 1695 m
tram-station
Statia P-ta Garii 2 TRV, Linia 100, 102, 31
Stații tramvai aprox. 1705 m
Școală
kindergarten
Grăd.Neghinițăstr. 1
Gradinițe aprox. 473 m