1

Teren intravilan pentru constructii de vanzare in Iris, Cluj Napoca

400.000 €
250 € / mp

Iris, Cluj-Napoca

Sup. teren:
1.600 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Oportunitate pentru investitie! Va propunem spre vanzare un teren intravilan in Cluj-Napoca, cartierul Iris, zona Auchan Iris. Terenul detine o suprafata de 1600mp cu front stradal de 32m. Regimul tehnic S_Em- subzona de mica productie, servicii de tip industrial si cvasi-industrial, comert engros-unitati industriale. Regimul de inaltime 1-2S+P+4E+R avand CUT Maxim=1,2 si POT Maxim =60%. Terenul este construibil imediat! Pentru mai multe detalii sau pentru programarea unei vizionari, va stam cu drag la dispozitie, Echipa Napoca Imobiliare. ID oferta: 131284
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X57Q130SJ Copiat! 275398256 Copiat!
Actualizat în: 04 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 32.0 m
Nr. fronturi stradale: 1
Lățime drum acces: 12.0 m
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate
Comision
standard

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
tram-station
Statia Oasului 1 TRV, Linia 100, 102, 26, 39
Stații tramvai aprox. 114 m
tram-station
Oasului Nord
Stații tramvai aprox. 120 m
bus-station
Oasului Nord
Stații autobuz aprox. 130 m
bus-station
Oasului Sud
Stații autobuz aprox. 141 m
Școală
kindergarten
Grăd.Floare de iris
Gradinițe aprox. 333 m
school
Grup Școlar Aurel Vlaicu
Școli aprox. 806 m