1

Teren intravilan de vânzare, 552 mp, Mănăștur, zona Campului

355.000 €
643.12 € / mp

Mănăștur, Cluj-Napoca

Sup. teren:
552 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Oferim spre vânzare un teren intravilan situat într-o zonă bine cotată a cartierului Mănăștur, pe strada Câmpului, cu acces facil și infrastructură completă. -Suprafață totală: 552 mp -Toate utilitățile trase pe teren: apă, canalizare, curent, gaz -2 anexe existente pe teren -Teren cadastrat, cu CF disponibil -Potrivit pentru construcție vilă, duplex sau bloc cu regim mic de înălțime -Zonă urbanizată, cu acces rapid spre centrul orașului și principalele artere Preț: 385.000 EUR O oportunitate excelentă pentru investiție sau construcție rezidențială într-o zonă în plină dezvoltare. Pentru mai multe informații sau vizionare, nu ezitați să ne contactați! ID extern: P136519
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XFUS13020 Copiat! 275384299 Copiat!
Actualizat în: 17 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Asfaltate
Alte caracteristici
Construcție demolabilă Parcelabil La șosea Acces auto Teren împrejmuit
Comision
2%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Eugen Lovinescu Vest
Stații autobuz aprox. 256 m
bus-station
Eugen Lovinescu Est
Stații autobuz aprox. 258 m
tram-station
Parang
Stații tramvai aprox. 1027 m
tram-station
Minerva
Stații tramvai aprox. 1049 m
Școală
school
Liceul Edmond Nicolau
Școli aprox. 195 m