Vând teren intravilan dublă deschidere din d1A

300.000 €
116.60 € / mp

Cocani, Județul Dâmbovița

Sup. teren:
2.573 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

Teren intravilan 2573 mp – dublă deschidere DN1A – toate utilitățile – Cocani / Crevedia Vând teren intravilan în sat Cocani, comuna Crevedia (Dâmbovița), cu poziție excelentă, situat la DN1A, ideal atât pentru construcție rezidențială, cât și pentru investiție. Suprafață: 2573 mp Deschidere DN1A: aprox. 34 m Deschidere stradă secundară: aprox. 68 m Toate utilitățile la teren: – apă – canalizare – curent electric – gaze Avantaje majore: teren intravilan, liber de construcții dublă deschidere, acces din două străzi vizibilitate foarte bună la DN1A zonă în dezvoltare, cu construcții noi ideal pentru parcelare, case, bloc mic, spațiu comercial, sediu firmă etc. Acces rapid către București, zonă cu trafic și potențial ridicat de dezvoltare. Preț 300000 € negociabil
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XV100330C Copiat! 275293127 Copiat!
Actualizat în: 15 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare de către proprietar
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 38 m
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Utilități
Utilități în zonă
Comision
0%

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 6450 mp, în Exterior Vest
290.000 €
Târgoviște, Exterior Vest
6.450 mp teren
Construcții
Teren Construcții extravilan de 13000 mp, în Gulia
325.000 €
Județul Dâmbovița, Gulia
13.000 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 19400 mp, în Central
281.688 €
Județul Dâmbovița, Găești