3

Teren 2000 mp de vânzare – Comana, deschidere la lac, aproape de Parcu

79.900 €
39.95 € / mp

Comana, Județul Giurgiu

Sup. teren:
2.000 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Teren de vânzare în Comana, cu o locație deosebită, la doar 5 minute de Parcul Natural Comana, într-o zonă verde, liniștită și în plină dezvoltare. Proprietatea oferă acces direct la lac, fiind ideală pentru locuință de vacanță, casă permanentă sau proiect turistic/ecologic. 📐 Caracteristici teren: Suprafață totală: 2.000 mp Deschidere la stradă: 15 metri Deschidere la lac: 25 metri Topografie: teren drept, ideal pentru construcție Utilități: ✅ Curent electric tras pe teren ✅ Gaze și canalizare la limita proprietății Acces: drum practicabil, acces facil cu mașina Categoria de folosință: intravilan 🌳 Avantaje locație: Liniște, aer curat, natură Priveliște superbă la lac Ideal pentru casă, pensiune, activități de relaxare sau pescuit Acces rapid din București (40-45 minute) La doar 5 minute de Parcul Natural Comana, Mănăstirea Comana, trasee turistice, tiroliană, zonă de agrement
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XGGQ03002 Copiat! 275376505 Copiat!
Actualizat în: 15 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Suprafață construită: 60 mp
Front stradal: 15.0 m
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Destinație
Rezidențial
Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate
Alte caracteristici
Acces auto Construcție demolabilă Teren împrejmuit