8

Teren intravilan construibil - vis-a-vis de Cardinal Motors-62.500 euro(Cod E11)

62.500 €
100 € / mp

Boreal, Constanța

Sup. teren:
625 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație exactă

Descriere teren

Agentia imobiliara EUROCLAS va prezinta spre vanzare un teren intravilan construibil, situat vis-a-vis de Cardinal Motors, cu o suprafata de 625 mp, deschidere 13m. (Cod E11)
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X62J030BH Copiat! 275381069 Copiat!
Actualizat în: 31 Martie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 13 m
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Comision
2%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Sanatoriu [3]
Stații autobuz aprox. 1612 m
Școală
school
Școala cu Clasele I-VIII Nr.14
Școli aprox. 1010 m
school
Scoala Nr. 14
Școli aprox. 1024 m
kindergarten
Gradinita Nr.39
Gradinițe aprox. 1071 m
Recreere
restaurant
Popasul Cismea Restaurant (en)
Restaurant aprox. 966 m
restaurant
Popasul Citmea
Restaurant aprox. 1110 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 500 mp, în Palazu Mare
60.000 €
Constanța, Palazu Mare
500 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 500 mp, în Km 5
63.000 €
Constanța, Km 5
500 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 520 mp, în Km 5
62.000 €
Constanța, Km 5
520 mp teren