1

Teren de vanzare in Constanta, Palazu Mare - 500 mp

72.000 €
144 € / mp

Palazu Mare, Constanța

Sup. teren:
500 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație exactă

Descriere teren

COD VT 8530 Teren intravilan de vanzare in Constanta, zona Palazu mare zona malul inalt, suprafata teren 500mp/deschidere 20ml, zona in plina dezvolatare, pret 72000 euro, pentru mai multe detalii sau pentru o alta oferta sunati la numarul de telefon Vizionarea se face in baza contractului de vizionare
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X2M60347K Copiat! 275379123 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 20 m
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Comision
2%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Sanatoriu [3]
Stații autobuz aprox. 1252 m
Școală
school
Școala cu Clasele I-VIII Nr.14
Școli aprox. 665 m
school
Scoala Nr. 14
Școli aprox. 678 m
kindergarten
Gradinita Nr.39
Gradinițe aprox. 709 m
Recreere
restaurant
Popasul Cismea Restaurant (en)
Restaurant aprox. 807 m
restaurant
Popasul Citmea
Restaurant aprox. 860 m
park
Parc
Parcuri aprox. 1895 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 500 mp, în Palazu Mare
72.000 €
Constanța, Palazu Mare
500 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 331 mp, în Palazu Mare
78.000 €
Constanța, Palazu Mare
331 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 500 mp, în Palazu Mare
69.000 €
Constanța, Palazu Mare
500 mp teren
Construcții

Detalii de contact

EUROEMPIRE IMOBILIARE INTERMED