Teren de vanzare in Palazu Mare 509 mp

127.500 €
250.49 € / mp

Palazu Mare, Constanța

Sup. teren:
509 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație exactă

Descriere teren

COD VT 8562 Vând teren intravilan situat în Palazu Mare, o zonă rezidențială aflată în plină expansiune și dezvoltare. Este oportunitatea ideală pentru construcția unei locuințe sau pentru investiție. Suprafață: 509 mp Deschidere: 15 ml Utilități: Disponibile direct în fața lotului (gaze, curent, apă, canalizare) Preț: 250 EUR mp Poziționarea excelentă oferă acces rapid către punctele de interes din zonă și oraș. Pentru mai multe detalii și vizionări, sunați la numărul de telefon .
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X2M6034BB Copiat! 275574588 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 15 m
Nr. fronturi stradale: 1
Vizionare cu programare: Da
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Comision
2%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Sanatoriu [3]
Stații autobuz aprox. 1002 m
Școală
school
Școala cu Clasele I-VIII Nr.14
Școli aprox. 420 m
school
Scoala Nr. 14
Școli aprox. 431 m
kindergarten
Gradinita Nr.39
Gradinițe aprox. 459 m
Recreere
restaurant
Popasul Cismea Restaurant (en)
Restaurant aprox. 1026 m
restaurant
Popasul Citmea
Restaurant aprox. 1095 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 1000 mp, în Palazu Mare
115.000 €
Constanța, Palazu Mare
1.000 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 631 mp, în Palazu Mare
140.000 €