Vanzare teren Corbeanca

1.100.000 €
120.24 € / mp

Corbeanca, Județul Ilfov

Sup. teren:
9.148 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

Teren Intravilan de vanzare in Corbeanca - Ostratu, avand o suprafata de 9148 mp si deschiderea de 40 ml. Ideal pentru o dezvoltare imobiliara de 20-25 vile individuale. Pretul este negociabil . ID intern: 7R-3494.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XD4N1304L Copiat! 274433353 Copiat!
Actualizat în: 01 Martie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 40 m
Nr. fronturi stradale: 1

Scoala generala
Școli aprox. 1637 m
school
Scoala Nr 1
Școli aprox. 1656 m
school
Scoala Nr. 1 Corbeanca
Școli aprox. 1955 m
Recreere
park
Pădurea Tămași
Parcuri aprox. 1419 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 7600 mp, în Central
1.064.000 €
Județul Ilfov, Voluntari
7.600 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 15365 mp, în Tunari
1.088.000 €
Județul Ilfov, Tunari
15.365 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 8877 mp, în Odăile
1.109.625 €
Județul Ilfov, Odăile
8.877 mp teren
Construcții

Detalii de contact

7R STUDIO

Rolando Fulvio Manager

4.00(4 review-uri)

7R STUDIO

CONTACT

Creează alertă