Teren 5 300 Mp Intravilan De Vanzare, Str Bujorului, Corunca

344.500 €
65 € / mp

Corunca, Județul Mureș

Sup. teren:
5.300 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Va oferim spre vanzare un teren intravilan situat in Corunca, cu deschidere la 2 strazi, Strada Bujorului si Strada Violetelor, in zona statie de gaz. Acesta are o suprafata totala de 5 300 Mp, deschidere de 160 m la Strada Violetelor si o deschidere de 28 m la Strada bujorului. Terenul este ideal pentru constructia unei hale sau a unor case, conform Certificatului de urbanism este incadrat la zona mixta. Utilitatile sunt in fata terenului. Se poate si parcela daca se doreste, dar doar de la o anumta suprafata. Pentru informatii suplimentare, va rog sa ma sunati! Pretul terenului este de 65 Euro/Mp, negociabil. Pentru clienții cumpărători, comisionul este 0%. Compania Private Imobiliare a ales cei mai buni și experimentați parteneri în realizarea tranzacțiilor: notar, avocat, evaluator imobiliar, eliberator Certificate Energetice, consultant credite imobiliare, astfel încât o dată cu cea mai bună alegere imobiliară vei primi la pachet și cele mai bune servicii necesare în tot acest proces. Dându-ne tot interesul în a fi de ajutor maxim clienților noștri... ne ajută să obținem rezultate mai bune și, ulterior, să ne bucurăm de recomandările clienților. Crezi că această proprietate nu corespunde în totalitate nevoilor tale? Dacă dorești să găsești PROPRIETATEA PERFECTĂ pentru tine și nu ai prea mult timp la dispoziție, CERE AJUTORUL AGENTULUI. Acesta iți va oferi alte SOLUȚII AVANTAJOASE. CONTACTEAZĂ-NE ACUM, nu am dat greș cu nici un client!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X6R01304G Copiat! 274940595 Copiat!
Actualizat în: 13 Februarie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 160.0 m
Nr. fronturi stradale: 2
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Sapientia
Stații autobuz aprox. 1475 m
Școală
university
Universitatea Sapientia
Universități aprox. 1431 m
Recreere
sports-ground
Teren sportiv