Teren intravilan construibil 18000 mp Costinesti, Constanta

2.160.000 €
120 € / mp

Costinești, Județul Constanța

Sup. teren:
18.000 mp
Tip:
Construcții
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

Excelenta prin experienta! Va propunem spre achizitionare un teren intravilan in suprafata de 18.000 mp, cu o deschidere de 32.8 ml, situat in Costinesti, zona in plina dezvoltare, vis a vis de Beach Please, in a doua linie de la mare. Terenul beneficiaza de deschidere la strada asfaltata, acces facil si utilitati in apropiere (curent, apa, canalizare). Pozitie excelenta pentru investitie, intr o zona cu potential ridicat de dezvoltare, ideala pentru dezvoltare turistica, hotel, pensiune, complex de apartamente sau alte proiecte comerciale, avand in vedere proximitatea fata de mare si zonele de interes turistic. Pentru detalii suplimentare, va rog sa ma contactati telefonic.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XA8S131LE Copiat! 275395154 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 32.8 m
Nr. fronturi stradale: 1

Vila Tiberius
Restaurant aprox. 152 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 169 m
park
Parc
Parcuri aprox. 1177 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1578 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 9104 mp, în Aurel Vlaicu