Teren intravilan Statiunea Costinesti zona Forum

128.800 €
92 € / mp

Costinești, Județul Constanța

Sup. teren:
1.400 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație exactă

Descriere teren

Teren intravilan de vanzare in Costinesti zona Forum avand o suprafata de 1400mp cu deschidere de 30ml la strada asfaltata cu toate utilitatile randul doi de la mare.Pretul de vanzare este de 92euro/mp iar pentru mai mlte detalii contactati agentul imobiliar Adrian la nr.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X2M60342K Copiat! 274105638 Copiat!
Actualizat în: 11 Mai 2026
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 30 m
Nr. fronturi stradale: 1

Comision
3%

Puncte de interes

Recreere
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 895 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 908 m
restaurant
Cofetarie
Restaurant aprox. 994 m
park
Parc
Parcuri aprox. 1204 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 430 mp, în Sud
130.075 €
Județul Constanța, Mamaia-Sat
430 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1300 mp, în Costinești
117.000 €
Județul Constanța, Costinești
1.300 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1050 mp, în Costinești
126.000 €
Județul Constanța, Costinești
1.050 mp teren
Construcții

Terenuri construcții de vânzare în Costinești, Județul Constanța