Teren intravilan 3100 m2 Cristian, Sibiu

135.000 €
43.55 € / mp

Cristian, Județul Sibiu

Sup. teren:
3.100 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Teren intravilan de 3100 m2 disponibil spre vânzare in localitatea Cristian, Strada II,judetul Sibiu, situat intr-o zona deja construita si foarte bine cotata pentru dezvoltari rezidentiale. Proprietatea are un front stradal generos de 31 m si o adancime de 100 m, fiind perfect plana si usor de parcelat. Accesul se face direct din drum asfaltat, iar utilitatile se afla la aproximativ 50 m de teren, ceea ce permite racordarea rapida pentru viitoare constructii. Conform certificatului de urbanism, terenul permite dezvoltarea de locuinte insiruite sau duplex, cu posibilitatea de a crea pana la 12 loturi — o oportunitate excelenta pentru investitori sau dezvoltatori. Comision zero pentru cumparator. Pentru mai multe detalii si o vizionare, va stam cu drag la dispozitie.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XGHI03001 Copiat! 275558363 Copiat!
Actualizat în: 19 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 31.0 m

Cristian Sibiu
Stații autobuz aprox. 524 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 804 mp, în Terezian
145.000 €
Sibiu, Terezian
804 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 2500 mp, în Șura Mare