Teren de vanzare test 12.05.2026, 02:14:08

776.464.780 €
75,166.00 € / mp

Darova, Județul Timiș

Sup. teren:
10.330 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

Teren de vanzare in zona buna, suprafata 1033 mp, front stradal 37 m. Pret: 75166 EUR.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XV10034NK Copiat! 275538696 Copiat!
Actualizat în: 13 Mai 2026
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 37 m

Utilități

Comision
0%

Feedback apel

CONTACT

Creează alertă

Terenuri construcții de vânzare în Darova, Județul Timiș