Teren intravilan 14700mp | 42X360 | Toate utilitatile | Zona Domnesti

779.100 €
53 € / mp

Domnești, Județul Ilfov

Sup. teren:
14.700 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

La pretul afisat se adauga TVA de 21% Oportunitate excelentă de investiție! Vă oferim spre vânzare un teren intravilan situat în Domnești, cu o suprafață de 7350mp și deschidere de 42, ideal pentru dezvoltare rezidențială, industrială sau comercială. Caracteristici: - Localizare strategică: aproape de Centura București, asigurând acces facil către oraș și principalele artere de transport. - Teren pregătit pentru construcție: a fost îndreptat la laser și decopertat, oferind o suprafață uniformă și optimă pentru dezvoltare. - Drum de servitute amenajat: s-a intervenit cu piatră mare pentru un drenaj eficient, stabilitate și durabilitate în timp. - Utilități la teren, pregătit pentru racordare la rețelele necesare. Acest teren reprezintă o soluție ideală pentru dezvoltatori și investitori care doresc un amplasament bine poziționat, cu acces rapid către București și infrastructură pregătită. Va stau la dispozitie pentru detalii suplimentare. Vizionarea se face doar în baza semnării unui acord de vizionare conform codului civil, art 2.096-2.102
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XG8T03002 Copiat! 275569416 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal