Teren intravilan, 1535mp, Comision 0%!

105.915 €
69 € / mp

Domnești, Județul Ilfov

Sup. teren:
1.535 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

Vă propunem spre vânzare un teren intravilan în Domnești, cu o suprafață de 1535 mp, cu toate utilitățile în zonă. Stradă este pietruită, primul lot de la stradă pietruită Terenul are toate actele gata pentru vânzare. Preț 74euro/mp. Pentru mai multe detalii, dar și pentru vizionări, vă rog să mă contactați telefonic! Comision 0%!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XDIH1300C Copiat! 267757925 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Pietruite
Comision
0%

Puncte de interes

Școală
school
Scoala Mica
Școli aprox. 811 m
school
Scoala Mare
Școli aprox. 1033 m
Recreere
supermarket
Mega Image
Supermarket aprox. 1186 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 1893 mp, în Domnești
113.580 €
Județul Ilfov, Domnești
1.893 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1500 mp, în Ghermănești
110.000 €
Județul Ilfov, Ghermănești
1.500 mp teren
Construcții
Teren Construcții extravilan de 11200 mp, în Domnești
112.000 €
Județul Ilfov, Domnești
11.200 mp teren
Construcții

Detalii de contact

Right Key

SERGIU STANCA Broker Imobiliar

3.67(3 review-uri)

Right Key

Terenuri construcții de vânzare în Domnești, Județul Ilfov