Teren intravilan 1000 mp front stradal 40 m langa Partia de Ski Dragus

28.500 €
28.50 € / mp

Drăguș, Județul Brașov

Sup. teren:
1.000 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

Exclusivitate-Comision 0% Cauti teren intr-o zona buna pentru a construi o cabana sau o pensiune? TABOO Imobiliare iti propune acest teren intravilan de vanzare aflat langa Partia de Ski Dragus din judetul Brasov. Daca doresti sa construiesti si sa ai si spatiu pentru gradina mult visata, acest teren este alegerea potrivita, el avand suprafata totala de 1000 mp cu o deschidere de 40 m la drum si o adancime de aproape 25 m. Curentul electric si canalizarea sunt in fata terenului, apa se poate realiza cu puturi. Gaz nu exista momentan in zona.   Zona este foarte bine cotata pe piata imobiliara, avand Manastirea Sambata de Sus, Partia de Ski Dragus, Aventura Parc, ***** Dragus. Pret: 28.500€ Cod ofertă / ID: P27033 Sună-ne acum la numarul din anunt și află detalii despre această proprietate de vanzare din Dragus, dar și despre alte proprietăți potrivite pentru tine.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X5EK13104 Copiat! 275573137 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026

Comision
0%

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 755 mp, în Bod
26.500 €
Județul Brașov, Bod
755 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 845 mp, în Podu Oltului