1

Parcele de teren 650mp | Dudestii Noi

26.645 €
40.99 € / mp

Dudeștii Noi, Județul Timiș

Sup. teren:
650 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

District Real Estate va prezinta spre vanzare o parcela de teren cu suprafata de 650mp, in Dudestii Noi. Tot PUZ-ul se desfasoara pe o suprafata de 48,730 m. Front Stradal 17 ML. Posibilitate de cumparare pe parcele Pretul este de 41,14 EURO mp TVA inclus. Oferim consultanta si solutii financiare in vederea obtinerii unui credit imobiliar avantajos, cu ajutorul colaboratorilor nostri. Pentru vizionari si alte detalii va stam la dispozitie
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XD7L130HE Copiat! 271758128 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 17.0 m
Nr. fronturi stradale: 1

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 600 mp, în Săcălaz
27.600 €
Județul Timiș, Săcălaz
600 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 2198 mp, în Sârbova
28.574 €
Județul Timiș, Sârbova
2.198 mp teren
Construcții
Teren Construcții de 600 mp, în Dudeștii Noi
24.200 €
Județul Timiș, Dudeștii Noi
600 mp teren
Construcții

Detalii de contact

District Real Estate

Ruxanda Darius Consultant Imobiliar

District Real Estate