Teren edificabil 1106 mp – Dumbrăvița

239.000 €
216.09 € / mp

Dumbrăvița, Județul Timiș

Sup. teren:
1.106 mp
Tip:
Construcții
  • • Exclusivitate
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Promovăm pentru vânzare teren edificabil, în suprafață de 1106 mp, front stradal 19 ml, situat în Dumbrăvița, într-o zonă rezidențială de case, cu poziție excelentă: aproape de șoseaua principală și de centura Timișoarei, dar totodată retras și liniștit, în apropierea pădurii – locație ideală pentru o locuință exclusivistă. - Utilități disponibile: apă, curent trifazic (380V), gaz la 20 m - Autorizație de construire - Disponibil și cu proiect de casă aprobat Un teren rar disponibil într-o zonă cu potențial ridicat și un cadru natural deosebit. Preț de vânzare negociabil. Se acceptă orice modalitate de plată. Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, mă puteți contacta: Eugenia Oancea: CP2587068
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X5I11311D Copiat! 274521811 Copiat!
Actualizat în: 16 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 19.0 m
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Utilități
Utilități în zonă
Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate Pietruite

bus-station
Statie Giarmata Vii Complex M35
Stații autobuz aprox. 1737 m