2

TEREN DUMBRAVITA 791 MP

130.350 €
165 € / mp

Dumbrăvița, Județul Timiș

Sup. teren:
790 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

TEREN CU SUPRAFAT 791 MP SI FRONT STRADAL DE 17 M. TOATE UTILITATILE SUNT IN FATA PARCELEI , DRUMUL ESTE ASFALTAT.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X47N130TD Copiat! 274156032 Copiat!
Actualizat în: 02 Martie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 17.0 m
Nr. fronturi stradale: 1

bus-station
Statie Giratie Selgros E1
Stații autobuz aprox. 1863 m
Școală
kindergarten
Gradinita Scooby
Gradinițe aprox. 1579 m
Recreere
park
Parcul Dvorjak
Parcuri aprox. 41 m
supermarket
Selgros
Supermarket aprox. 1749 m
hypermarket
Decathlon
Hipermarket aprox. 1755 m
sports-ground
Teren Tenis
Terenuri sport aprox. 1940 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 510 mp, în Dumbrăvița
140.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
510 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 600 mp, în Dumbrăvița
138.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
600 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1000 mp, în Dumbrăvița
135.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
1.000 mp teren
Construcții

Detalii de contact

Sodolescu Imobiliare si Constructii Srl

Dana Palioca Consultant Imobiliar