Teren in Statiunea Durau, Ceahlau, 1048mp, str. Stejarului

73.360 €
70 € / mp

Durău, Județul Neamț

Sup. teren:
1.048 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

Teren in Statiunea Durau, Ceahlau, 1048mp, str. Stejarului Teren de vanzare in Statiunea Durau, Ceahlau, str. Stejarului nr. 10, potrivit pentru: locuinta, cabana, pensiune sau alte activitati comerciale. Un teren de munte situat langa asfalt. Teren 1048mp, Ceahlau Durau - str. Stejarului 10, 1048mp= 26,8m deschidere * aprox. 39,1m adancime; Energie electrica langa teren; Orientativ: 70 Eur+TVA mp, oferta personalizata la cerere; Lucian Creanga - consultant imobiliar cu 400+ oferte spatii terenuri comerciale si 100.000mp+ tranzactionati - iti sunt aproape ca tu să compari oferte reale și să-ți optimizezi termenii tranzacției! Comision zero pentru aceasta oferta, daca nu am mai analizat analizam alte oferte impreuna.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate

Detalii teren

ID anunț: XB8Q0301D Copiat! 275554291 Copiat!
Actualizat în: 15 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 27 m
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Destinație
Rezidențial
Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal
Alte caracteristici
Oportunitate de investiție La șosea Teren împrejmuit Acces auto
Comision
0%

Vecinătăți:

Terenuri, Hotel, Zona comerciala

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 2045 mp, în Alexandru cel Bun
73.620 €
Județul Neamț, Alexandru cel Bun