Teren de vanzare in Eforie Nord, central, 474mp, P.O.T. 50%, C.U.T. 1.2

114.900 €
242.41 € / mp

Eforie Nord, Județul Constanța

Sup. teren:
474 mp
Tip:
Construcții
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă

Descriere teren

Teren intravilan de vanzare in Eforie Nord, situat central. * Categorie curti constructii, suprafata 474mp cu deschidere 16.48m la strada si 30.24m adancime. * Pe teren sunt 3 corpuri constructii anexe (65mp) amenajate pentru inchiriere in scop turistic. * Terenul este acoperit cu pietris, ****************** gard nou cu poarta acces auto cu telecomanda. * P.O.T. 50%, C.U.T. 1.2, regim de inaltime permis P+2E conform certificat urbanism de informare din septembrie 2025 * Destinatii permise: locuinte, cazare turistica, tratament, agrement, sport, comert. * Proiect existent P+1E (se pune la dispozitie si necesita reinnoirea autorizatiei de construire) * Comision 2% la cumparare. Contactați-ne acum la telefon, pe WhatsApp sau prin formularul de contact!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X7IJ0300N Copiat! 275544106 Copiat!
Actualizat în: 15 Mai 2026
Clasificare teren: Intravilan
Suprafață construită: 65 mp
Front stradal: 16.48 m
Nr. fronturi stradale: 1
P.O.T.: 50%
C.U.T.: 1.2
Sursa coef. urbanistici: Certificat Urbanism
Regim înălțime: 3 m
Vizionare cu programare: Da

Utilități

Destinație
Rezidențial Comercial De vacanță
Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal Mijloace de transport în comun
Alte caracteristici
Oportunitate de investiție La șosea Acces auto Teren împrejmuit
Comision
2%