Teren intravilan | vanzare | 2745 mp | Feleacu

310.000 €
112.93 € / mp

Feleacu, Județul Cluj

Sup. teren:
2.745 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Teren spre vanzare in Feleacu ,ZONA Feleacu ,Suprafata teren 2.745 mp Avem placerea sa va prezentam spre vanzare un teren situat in Feleacu. Acesta se afla intr-o zona linistita, la 15 minute de Cluj-Napoca. Terenul are o suprafata totala de 2745 mp, impartita pe 4 CF-uri individuale: o parcela in suprafata de 1075 mp, o parcela in suprafata de 715 mp, o parcela in suprafata de 715 mp si ultima parcela in suprafata de 240 mp. Terenul se vinde in suprafata totala, si nu pe parcele. Pentru mai multe detalii sau stabilirea unei vizionari ne puteti contacta la numarul de telefon afisat! ID Intern P130610
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XFUS1301P Copiat! 275382749 Copiat!
Actualizat în: 17 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Comision
2%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
M-Scoala Feleacu V
Stații autobuz aprox. 796 m
bus-station
M-Scoala Feleacu E
Stații autobuz aprox. 809 m
bus-station
M-Releu
Stații autobuz aprox. 880 m
bus-station
M-DJ 71
Stații autobuz aprox. 1132 m
Școală
kindergarten
Gradinita Feleacu
Gradinițe aprox. 663 m
school
Scoala Generala Feleacu
Școli aprox. 703 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 4136 mp, în Feleacu
330.000 €
Județul Cluj, Feleacu
4.136 mp teren
Construcții
Teren Construcții de 600 mp, în Iris