Teren intravilan pentru constructii de vanzare in Feleacu

403.000 €
62.15 € / mp

Feleacu, Județul Cluj

Sup. teren:
6.484 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Teren ideal pentru constructii, in Feleacu! Va propunem spre vanzare o parcela de teren in suprafata de aproximativ 6500 mp. Recomandam aceasta proprietate, pentru constructii de case unifamiliale intr-o locatie aerisita. Pentru autorizatie s-au facut unele demersuri si s-a achitat deja o parte din proiect, acesta fiind realizat pentru 6 case individuale. Totodata terenul are aviziul de oportunitate favorabil. In imediata apropiere a terenului sunt toate utilitatile. Datorita pozitionarii acestuia, iesirea la drumul principal este foarte facila. Pentru a programa o vizionare, asteptam sa ne contactati. Va stam cu drag la dispozitie, Echipa Napoca Imobiliare! ID oferta: 129244
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X57Q130SM Copiat! 275398758 Copiat!
Actualizat în: 03 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate

M-Scoala Feleacu V
Stații autobuz aprox. 470 m
bus-station
M-Scoala Feleacu E
Stații autobuz aprox. 484 m
bus-station
M-Releu
Stații autobuz aprox. 711 m
bus-station
M-Post Control
Stații autobuz aprox. 769 m
Școală
kindergarten
Gradinita Feleacu
Gradinițe aprox. 377 m
school
Scoala Generala Feleacu