Teren intravilan / 15.291 mp / Focșani

610.000 €
39.90 € / mp

Nord, Focșani

Sup. teren:
15.290 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație exactă

Descriere teren

Vă prezentăm un teren intravilan situat în Focșani, poziționat în spatele Restaurant Laguna – o zonă cu acces facil și potențial ridicat de dezvoltare. Proprietatea are o suprafață totală de 15.291 mp și beneficiază de PUZ aprobat, aspect extrem de important pentru dezvoltatori și investitori care doresc demararea rapidă a unui proiect rezidențial. Terenul este pretabil pentru: - dezvoltare rezidențială - lotizare - construcție de locuințe - proiect imobiliar de tip case/vile Datorită suprafeței generoase și poziționării într-o zonă în dezvoltare, proprietatea reprezintă o oportunitate excelentă pentru investiție pe termen mediu și lung. Avantaje principale: - teren intravilan - suprafață totală de 15.291 mp - PUZ aprobat - pretabil dezvoltare rezidențială - acces facil - poziționare foarte bună în municipiul Focșani O proprietate potrivită pentru dezvoltatori sau investitori care caută un teren cu documentație pregătită și potențial ridicat de valorificare.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XCC81302Q Copiat! 275574406 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 100.0 m

Statie Microbuz
Stații autobuz aprox. 1839 m