12

De vanzare teren intravilan constructii 1.216 mp in sat Gageni, PH - NEGOCIABIL

19.999 €
16.45 € / mp

Găgeni, Județul Prahova

Sup. teren:
1.216 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

Forma terenului este neregulata, avand o deschidere de 2,344 metri, iar dupa aprox. 30 metri se lateste la 10 metri, astfel cum se poate observa si in anexa cartii funciare. Terenul este intravilan.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă

Detalii teren

ID anunț: X9P8030F7 Copiat! 89362 Copiat!
Actualizat în: 09 Ianuarie 2026
Tip tranzacție: Licitație de vânzare
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 2.3 m
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Destinație
Rezidențial De vacanță Agricol Comercial Industrial
Utilități
Utilități în zonă
Amenajare străzi
Asfaltate Mijloace de transport în comun Iluminat stradal
Alte caracteristici
Parcelabil La șosea Acces auto Teren împrejmuit
Comision
0%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Gageni
Stații autobuz aprox. 1145 m
Recreere
supermarket
Barbu
Supermarket aprox. 606 m
restaurant
Regina Noptii 3
Restaurant aprox. 1221 m
park
Parc
Parcuri aprox. 1370 m
supermarket
La doi pasi
Supermarket aprox. 1650 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 688 mp, în Periferie
18.576 €
Județul Prahova, Breaza
688 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 521 mp, în Cosminele
19.000 €
Județul Prahova, Cosminele
521 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1380 mp, în Cocorăștii Colț
20.000 €
Județul Prahova, Cocorăștii Colț