1

TEREN INTRAVILAN, Galati

437.000 €
224.56 € / mp

Central, Galați

Sup. teren:
1.946 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Terenul de 1946 mp are o suprafață relativ mare, ceea ce permite o dezvoltare flexibilă și adaptabilă. Are o formă regulată si poate fi mai ușor de parcelat sau de amenajat pentru construcții eficiente. Sugestii de utilizare: Zonă comercială sau logistică: Datorită dimensiunii sale, terenul poate fi potrivit pentru dezvoltarea unui mic centru comercial, showroom, sau o parcare privată (ca soluție pentru aglomerația urbană). Zonă rezidențială: terenul poate fi utilizat pentru construcția de blocuri de locuințe sau ansambluri rezidențiale de dimensiuni medii. Zonă industrială ușoară: Cu o suprafață de aproape 2000 mp, terenul ar putea fi utilizat și pentru construcția de depozite mici sau alte facilități logistice ușoare. O vizionare nu implică niciun cost și vă poate oferi claritatea necesară pentru a lua cea mai bună decizie. Sunt aici pentru a vă oferi suportul și consultanța de care aveți nevoie cu plăcere.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XEUS1301O Copiat! 271966856 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 50 m
Nr. fronturi stradale: 2
P.O.T.: 50%
C.U.T.: 1
Sursa coef. urbanistici: Certificat Urbanism

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Tulucesti
Stații autobuz aprox. 462 m
Recreere
park
Parc
Parcuri aprox. 1083 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare