Teren 2310 mp Cuiejdi - comuna Garcina

24.500 €
10.61 € / mp

Gârcina, Județul Neamț

Sup. teren:
2.310 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Obiectiv imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan in suprafata de 2310 mp situat in Garcina - sat Cuiejdi . 📞 Pentru mai multe detalii, ne puteți contacta la sau vă așteptăm la sediul agenției din Piața Mihail Kogălniceanu, Complex Comercial Pietricica, etajul 1.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X8FP13057 Copiat! 275390973 Copiat!
Actualizat în: 01 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Comision
3%

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 2089 mp, în Slobozia (Roznov)
23.000 €
Județul Neamț, Slobozia (Roznov)
2.089 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 3200 mp, în Girov
24.500 €
Județul Neamț, Girov
3.200 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 400 mp, în Exterior Est
23.999 €
Piatra-Neamț, Exterior Est
400 mp teren

Terenuri construcții de vânzare în Gârcina, Județul Neamț