TEREN INTRAVILAN + EXTRAVILAN | AUSEU

220.000 €
5.78 € / mp

Groși, Județul Bihor

Sup. teren:
38.054 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

Brucken Imobiliare va propunem o oportunitate excelenta de investitie: un teren generos de 38054 mp situat chiar la intrarea in localitatea Grosi, la frontul drumului national E60, ce leaga Oradea de Cluj. Cu o deschidere de 26 de metri la soseaua principala, acest teren se largeste intr-o forma dreptunghiulara odata ce se patrunde in adancimea proprietatii, oferind o geometrie ideala pentru diverse utilizari. Detalii tehnice ale terenului Suprafata totala: 38,054 mp Deschidere la DN E60: 26 m Utilitati: Curent electric in apropiere, permitand racordare usoara. Regim juridic: 2,730 mp intravilan si 35,324 mp extravilan nedeterminat. Versatilitate: Exista posibilitatea de construire atat pe cea intravilana, cat si pe cea extravilana, ceea ce il face ideal pentru dezvoltari industriale, logistice, servicii, balastiera, sau alte activitati comerciale. Potential de dezvoltare Situat intr-o zona cu acces facil la una dintre cele mai importante artere de transport din zona, terenul are un potential extraordinar pentru diverse tipuri de investitii. Apropierea de Oradea si conexiunea directa cu Clujul asigura un flux constant de trafic si accesibilitate ridicata, facandu-l atractiv atat pentru investitorii locali, cat si pentru cei interesati de proiecte regionale. In prezent, terenul este cultivat, insa flexibilitatea utilizarii ofera oportunitati de dezvoltare industriala, comerciala sau de servicii, in functie de viziunea investitorului. Pentru mai multe informatii sau pentru a programa o vizionare in teren, va rugam sa ne contactati telefonic sau la sediul biroului nostrum din Bd. Gen. Gh. Magheru, nr. 12.