2

Teren Intravilan Snagov

55.000 €
18.91 € / mp

Gruiu, Județul Ilfov

Sup. teren:
2.909 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Teren de vanzare in localitatea Siliștea Snagovului, jud Ilfov, in proximitatea lacului Snagov. Are o suprafață de 2900 mp, cu o deschidere 16,86 m la drumul comunal. Preț 23 euro/mp
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XGGQ03006 Copiat! 275376633 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 17.0 m
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate
Comision
standard

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 500 mp, în Snagov
51.425 €
Județul Ilfov, Snagov
500 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 541 mp, în Odăi
60.000 €
Județul Ilfov, Otopeni
541 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 4514 mp, în Periș
54.200 €
Județul Ilfov, Periș
4.514 mp teren

Terenuri construcții de vânzare în Gruiu, Județul Ilfov