Teren | 12.922 MP | Loamneș

65.000 €
5.03 € / mp

Loamneș, Județul Sibiu

Sup. teren:
12.922 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

MAAC vă propune spre vânzare un teren generos situat în localitatea Loamneș, la doar 25 km de Sibiu, într-o zonă liniștită, cu aer curat și peisaje naturale specifice zonei de podiș transilvănean. Proprietatea are o suprafață totală de 12.922 mp, fiind împărțită astfel: 2.547 mp intravilan – ideal pentru construcția unei locuințe 10.375 mp extravilan – perfect pentru grădinărit, agricultură sau investiție Terenul beneficiază de utilități în apropiere, oferind un avantaj important pentru viitorii proprietari: -apă deja trasă pe teren -gaz și curent la stradă -acces facil, cu drum asfaltat până aproape de proprietate Zona Loamneș este apreciată pentru liniște, intimitate și proximitatea față de Sibiu, fiind o alegere excelentă atât pentru cei care doresc să construiască o casă departe de agitația orașului, cât și pentru investiții pe termen lung. Poziționarea terenului permite dezvoltarea unui proiect rezidențial, a unei ferme sau a unei gospodării complete. Avantaje principale: -suprafață mare, versatilă -acces rapid către Sibiu -utilități disponibile -zonă în dezvoltare -ideal pentru casă, fermă sau investiție Pentru mai multe detalii și programarea unei vizionări, vă rugăm să ne contactați telefonic și să menționați : CP3046789
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XCSI130JV Copiat! 275517931 Copiat!