Teren Magurele ( Varteju ) , Bragadiru - intravilan pt constructie

161.700 €
55 € / mp

Măgurele, Județul Ilfov

Sup. teren:
2.940 mp
Tip:
Construcții
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă

Descriere teren

NEXT HOUSE – Teren intravilan pentru construcții | Măgurele Nord-Est Oportunitate majoră de investiție – Exclusivitate NEXT HOUSE vă propune spre vânzare, în exclusivitate, un teren intravilan cu potențial ridicat de dezvoltare, situat în Măgurele – zona Nord-Est, cu acces direct la șosea și toate utilitățile disponibile. 💰 Preț: 161.700 € 📐 Suprafață totală: 2.940 mp 📏 Front stradal: 38 ml 📍 Regim teren: Intravilan – construcții ⏱ Disponibilitate: Imediată Caracteristici principale Deschidere directă la șosea asfaltată Acces auto facil Utilități complete: apă, canalizare, curent electric, gaz Iluminat stradal Transport public în apropiere Parcelabil Vedere deschisă spre oraș De ce acest teren? ✔ Zonă în plină dezvoltare ✔ Ideal pentru construcții rezidențiale sau proiect investițional ✔ Acces rapid către București ✔ Suprafață generoasă + front mare = flexibilitate maximă de dezvoltare 📈 O oportunitate imensă de investiție, rar întâlnită în această zonă, cu potențial real de creștere a valorii pe termen scurt și mediu. . .
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X43V1300H Copiat! 275336819 Copiat!
Actualizat în: 14 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 38.0 m
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate