Teren intravilan Preajba, 2 parcele, deschidere mare, utilități - zona Smart Pub

28.500 €
69.68 € / mp

Malu Mare, Județul Dolj

Sup. teren:
409 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

0% Comision pentru cumparator! Va oferim 2 parcele de teren intravilan situate in comuna Malu Mare, sat Preajba, zona Aleea 3 Bechetului (Tarlaua 28, parcelele 18 si 19). Terenurile au suprafete de 409 mp si 406 mp, fiind ideale pentru constructia unei locuinte sau pentru investitie. Parcela de 409 mp beneficiaza de o deschidere de 33,26 ml si o latime de 12,34 ml, iar parcela de 406 mp are o deschidere de 33,04 ml si o latime de 12,33 ml, oferind un front stradal generos. Suprafata totala a terenului este de 815 mp, cu o deschidere cumulata de 66,30 ml. Terenurile beneficiaza de drum de acces cu latime de 7 m, iar strada urmeaza sa fie asfaltata in curand, ceea ce creste atractivitatea si valoarea proprietatii. Utilitatile sunt disponibile in zona: curent electric, apa, canalizare, precum si proiect de gaze aprobat. Parcelele sunt neimprejmuite si sunt amplasate intr-o zona linistita, in plina dezvoltare, la doar un minut de mers cu masina de Smart Pub si Wolcar. Ideal pentru constructie casa individuala sau duplex. Pretul unei parcele este de 28.500 Euro, negociabil. Pretul pentru ambele parcele este de 55.000 Euro, negociabil. Pentru mai multe informatii sau pentru a programa o vizionare, nu ezitati sa ma contactati!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XG8803006 Copiat! 275309710 Copiat!
Actualizat în: 15 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent