9

Teren de vanzare -1000 mp , Mamaia ,langa Hotel Ovidiu

685.000 €
685 € / mp

Mamaia, Județul Constanța

Sup. teren:
1.000 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație exactă

Descriere teren

Oportunitate unica de investitie in statiunea Mamaia! Va propunem spre vanzare un teren de 1000 mp , situat intr-o zona premium , langa Hotel Ovidiu. Ideal pentru dezvoltare imobiliare sau turistica. Caracteristici: POT 100 % CUT 4 SUPRAFATA 1000 MP REGIM DE INALTIME -CONFORM REGLEMENTARILOR ACTUALE Utilizari admise: Turism&Apartamente de vacanta Locuinte permanente ( individuale sau colective) Alimentatie publica &Comert Activitati sportive,agrement&culturale Servicii, sanatate&culte
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XB4E03008 Copiat! 256740847 Copiat!
Actualizat în: 20 Martie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 35 m
Nr. fronturi stradale: 2
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Flora, Linia ME
Stații autobuz aprox. 310 m
bus-station
Statia Melody; Linia ME
Stații autobuz aprox. 465 m
bus-station
Statia Aqua Magic; Linia ME
Stații autobuz aprox. 708 m
bus-station
Statia Casino; Linia ME
Stații autobuz aprox. 824 m
Școală
school
Baza nautica Ceronav
Școli aprox. 1157 m
university
Baza Nautica Universitatea Ovidius
Universități aprox. 1218 m
university
Universitatea Ovidius, Constanța - Campusul Nr. 1
Universități aprox. 1362 m
school
Scoala 35
Școli aprox. 1704 m
Recreere
restaurant
Restaurant La 3 Ciuperci
Restaurant aprox. 56 m
sports-ground