Teren de vanzare in Oarda, zona Ses la sosea 2000 mp

20.000 €
9.09 € / mp

Oarda, Județul Alba

Sup. teren:
2.200 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Teren de vanzare in Oarda, zona  Ses, la sosea in suprafata de 2000 mp, deschidere la drum 6 m. Pentru mai multe detalii contactati-ma doar, telefonic 0756 // 33 // 44 // 31 // George. 📌 COD OFERTA / ID intern : 📍 P5623 📍 🎁 Zilnic, oferte noi si actualizate pe: 🌐 🏠 😊 Va asteptam la vizionare !
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X5AF03026 Copiat! 275277008 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Comision
2%

Proprietăți similare

Teren Construcții de 682 mp, în Leorinț
22.000 €
Județul Alba, Leorinț
682 mp teren
Construcții
Teren Construcții extravilan de 783 mp, în Sud
18.500 €
Alba Iulia, Sud
783 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1906 mp, în Henig
19.900 €
Județul Alba, Henig
1.906 mp teren

Terenuri construcții de vânzare în Oarda, Județul Alba