Teren pe deal | 2400 mp

235.000 €
97.92 € / mp

Dealuri Oradea, Oradea

Sup. teren:
2.400 mp
Tip:
Construcții
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

Teren intravilan construibil situat in Oradea, cu front generos de 29 metri la strada Ciresilor si o suprafata totala de 2.400 mp – o dimensiune care permite dezvoltarea unei proprietati fara compromisuri de spatiu. Amplasat intr-o zona exclusiv de case, aerisita si foarte linistita, foarte aproape de drumul asfaltat si utilitatile pe parcela, terenul ofera un cadru echilibrat intre confort urban si intimitate rezidentiala. Suprafata mare permite realizarea unei resedinte individuale ample, cu retragere generoasa fata de strada, gradina spatioasa, zona de relaxare, piscina, terasa, garaj si anexe, pastrand in acelasi timp o proportie eleganta intre constructie si spatiu verde. Pomii deja plantati contureaza un ambient verde matur, care poate fi integrat armonios intr-un viitor proiect arhitectural. Este genul de proprietate care permite gandirea unei case cu adevarat reprezentative, in care arhitectura si peisagistica pot fi puse in valoare la scara corecta. Frontul generos asigura libertate in amplasarea constructiei si o deschidere armonioasa catre strada, fara constrangeri tipice loturilor inguste.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X7V313022 Copiat! 275553494 Copiat!
Actualizat în: 15 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 26 m
Nr. fronturi stradale: 1