1

RECO Teren intravilan- panorama asupra orasului -str. Caisilor

149.000 €
69.92 € / mp

Oncea, Oradea

Sup. teren:
2.131 mp
Tip:
Construcții
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

Reco Imobiliare va ofera spre vanzare : Teren Intravilan in Oradea - Dealuri - ID 4844.. O suprafata de 2131 mp si deschiderea de 37 ml cu o priveliste deosebita asupra Oradei Utilitati in apropiere Pretul este 149.000 euro negociabil . Telefon
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XA5M130U1 Copiat! 271042982 Copiat!
Actualizat în: 18 Februarie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 37 m
Nr. fronturi stradale: 1

Statie Decebal
Stații autobuz aprox. 903 m
tram-station
Abatorului
Stații tramvai aprox. 1002 m
tram-station
Biserica Emanuel
Stații tramvai aprox. 1035 m
bus-station
Dimitrie Cantemir
Stații autobuz aprox. 1848 m
Școală
university
Universitatea Oradea
Universități aprox. 219 m
school
Partenie Cosma
Școli aprox. 330 m
school
Scoala Sportiva
Școli aprox. 452 m
university
Universitatea Crestina Partium - Cladirea Sulyok
Universități aprox. 1202 m
Recreere
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 167 m
park
Parc
Parcuri aprox. 555 m
supermarket
Auchan
Supermarket aprox. 731 m
cafe
Life Club
Cafenea aprox. 898 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 1200 mp, în Dealuri Oradea
135.000 €
Oradea, Dealuri Oradea
1.200 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 517 mp, în Cantemir