Teren intravilan de vânzare – Gheorghe Doja | Panoramă superbă

56.000 €
50.91 € / mp

Podgoria, Oradea

Sup. teren:
1.100 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

Vând teren intravilan situat pe strada Gheorghe Doja, cu suprafața de 1110 mp și front stradal de 17,6 ml. Terenul este potrivit atât pentru construcția unei case de locuit, cât și pentru investiție, beneficiind de panoramă superbă. Zona LiL, avem certificat de urbanism scos recent pt informare. Utilități și infrastructură: - Apă și curent în fața parcelei - Canalizare în curs de execuție (conducte deja montate) - Strada urmează să fie asfaltată după finalizarea lucrărilor - Acces direct la drum - Zonă în plină dezvoltare - Acte în regulă
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XV10030RE Copiat! 273627575 Copiat!
Actualizat în: 07 Mai 2026
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 17 m

Utilități

Comision
0%

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 707 mp, în Oncea
60.095 €
Oradea, Oncea
707 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 483 mp, în Episcopia Bihorului
50.715 €
Oradea, Episcopia Bihorului
483 mp teren
Construcții
54.900 €
Oradea, Episcopia Bihorului
483 mp teren

Terenuri construcții de vânzare în zona Podgoria, Oradea