Teren pentru case, duplex, zona frumoasa cu panorama sat Pata

513.000 €
58.97 € / mp

Pata, Județul Cluj

Sup. teren:
8.700 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

Klar Imobiliare vinde teren Intravilan construibil in Pata - avand o suprafata de 8700 mp si deschiderea de 34 ml la 2 strazi. Terenul se afla intre case intr-o zona frumoasa, s-au construit case noi in apropiere. La strada sunt toate utilitatile,curent ,apa,canalizared,gaz. Terenul se poate parcela la cerere. .Pretul este negociabil. ID intern: 7108.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X5NQ13064 Copiat! 275303358 Copiat!
Actualizat în: 18 Martie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 34 m
Nr. fronturi stradale: 2
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Destinație
Rezidențial
Comision
2%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Capat linie, Liniile 24, 3
Stații autobuz aprox. 549 m
bus-station
Unirii
Stații autobuz aprox. 558 m
bus-station
Snagov Nord
Stații autobuz aprox. 666 m
bus-station
Statia Snagov - capat linie; Liniile: 34,48, 3, 25
Stații autobuz aprox. 693 m
Școală
school
Scoala de Soferi Alfa
Școli aprox. 570 m
school
Grup Școlar Agricol Alexandru Borza
Școli aprox. 747 m
kindergarten
Grăd.Dumbrăvioara
Gradinițe aprox. 755 m
university
UBB Stiinte Economice si Gestiunea Afacerilor
Universități aprox. 1420 m
Recreere
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 163 m
park
Loc de joaca pentru copii
Parcuri aprox. 400 m
supermarket
Profi
Supermarket aprox. 885 m