Teren Piatra Neamț zona 1 Mai pentru dezvoltare

1.550.000 €
150.49 € / mp

Est, Piatra-Neamț

Sup. teren:
10.300 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Probabil unul din ultimele terenuri de dimensiuni mari disponibile in oraș atat pentru dezvoltare rezidențială/mixta, cât si pentru uz industrial. Exista 7000 mp de clădiri pe un teren de 10300 mp, in majoritate betonat. Acces in drum național la 4 benzi. Terenul este pretabil pentru dezvoltare rezidențială (pana in 330 de apartamente), pentru spațiu logistic si spațiu industrial. Bonus: post transformare funcțional de 1200KW (cunoscătorii știu ce înseamnă asta). Totul este construit sa dăinuie, la mărime industrială (canalizare, apa, gaz). Pentru investitori, punem la dispoziție contra-cost servicii complete - CU, PUZ, firme construcții etc. Pretul este negociabil. Certificat de urbanism disponibil - se poate construi pana la P+10 Pentru detalii si vizionari, sunați la
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X9M11301D Copiat! 256287544 Copiat!
Actualizat în: 15 Aprilie 2026

Comision
2%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Autogara PatruPlusTrans
Stații autobuz aprox. 756 m
bus-station
Dispecerat Troleibuzul
Stații autobuz aprox. 775 m
bus-station
Gara Piatra-Neamt
Stații autobuz aprox. 825 m
bus-station
Autogara TransMoldavia
Stații autobuz aprox. 908 m
Școală