2

Teren intravilan str. Fermelor

39.000 €
54.62 € / mp

Est, Piatra-Neamț

Sup. teren:
714 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație exactă

Descriere teren

Teren intravilan, str. Fermelor, cu suprafata de 714 mp construibili si 241 cota cale de acces, latime cale de acces 7 m, deschidere 36 m, utilitati posibilitate de construire imobil D+P+2+M.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X5HJ03013 Copiat! 273289586 Copiat!
Actualizat în: 02 Aprilie 2026

school
Scoala Nr. 1
Școli aprox. 1322 m
school
Internat
Școli aprox. 1371 m
school
Cladire laboratoare
Școli aprox. 1379 m
school
Sala de sport
Școli aprox. 1385 m
Recreere
restaurant
La Sultan
Restaurant aprox. 1175 m
supermarket
Galleria Mall
Supermarket aprox. 1208 m
park
Parc
Parcuri aprox. 1259 m
sports-ground
Teren de sport
Terenuri sport aprox. 1422 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 960 mp, în Periferie
42.240 €
Piatra-Neamț, Periferie
960 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 4500 mp, în Exterior Nord
40.500 €
Piatra-Neamț, Exterior Nord
4.500 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 3400 mp, în Exterior Vest
37.400 €
Piatra-Neamț, Exterior Vest
3.400 mp teren