Teren intravilan 10418m2 , Ploiesti , zona nord

1.260.578 €
121 € / mp

B-dul București, Ploiești

Sup. teren:
10.418 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație exactă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

Vanzare teren intravilan in Ploiesti , zona nord - complex Xenia. Terenul este pretabil atat pentru activitati industriale nepoluante , activitati comerciale , platforme , hale ,depozite etc . Are ca vecinitati fabrica Unilever , cablu Romanesc , Arabesque , restaurant ca la Mama etc. Terenul are o suprafata totala de 10418 m2 formata din 10312 m2 teren intravilan + 1 2 din teren drun de servitute in suprafata de 212 m2. Are o deschidere stradala de 10ml , POT 50% , CUT 1.5 cu o inaltime maxima a constructiei de 15m la cornisa S+P+2. Utilitati : apa , lumina , gaz , canalizare la strada Pret : 1041800 Eur + TVA neg
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XF2F1301L Copiat! 275562139 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 10 m
Nr. fronturi stradale: 1
Lățime drum acces: 8 m
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Destinație
Industrial Rezidențial De vacanță
Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal
Alte caracteristici
Oportunitate de investiție Teren împrejmuit Acces auto

Vecinătăți:

Centru logistic, Spatii industriale, Restaurant/pub, Intersectie circulata

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Gara Crang
Stații autobuz aprox. 596 m
tram-station
Ofelia
Stații tramvai aprox. 771 m