Teren de vanzare, casa Poienarii Burchii, Prahova

10.000 €
2.61 € / mp

Poienarii Burchii, Județul Prahova

Sup. teren:
3.831 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

Vand teren intravilan, casa, 3831 mp, iesire la drum asfaltat
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XV10033QA Copiat! 275428831 Copiat!
Actualizat în: 15 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare de către proprietar
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 20 m

Utilități

Comision
0%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Crivina
Stații autobuz aprox. 1815 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 220 mp, în Cosmina de Sus
9.000 €
Județul Prahova, Cosmina de Sus
220 mp teren
Construcții

Terenuri construcții de vânzare în Poienarii Burchii, Județul Prahova