Lot de casa Soseaua Oltenitei

29.887 €
43.50 € / mp

Popești-Leordeni, Județul Ilfov

Sup. teren:
687 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Lot pentru casa cu drum pietruit, gaze si curent electric. Terenul este proprietatea agentiei, nu se percepe comision.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Gaz

Detalii teren

ID anunț: XFG713030 Copiat! 275567548 Copiat!
Actualizat în: 19 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 19 m
Nr. fronturi stradale: 1
P.O.T.: 35%
C.U.T.: 1
Sursa coef. urbanistici: P.U.Z.
Lățime drum acces: 19 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 540 mp, în Central
24.300 €
Județul Ilfov, Popești-Leordeni
540 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 540 mp, în Central
24.300 €
Județul Ilfov, Popești-Leordeni
540 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 500 mp, în Central
22.500 €
Județul Ilfov, Popești-Leordeni
500 mp teren
Construcții

Terenuri construcții de vânzare în Popești-Leordeni, Județul Ilfov