Teren intravilan in localitatea Posta Calnau

68.000 €
20.09 € / mp

Poșta Câlnău, Județul Buzău

Sup. teren:
3.384 mp
Tip:
Construcții
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

Compania imobiliară PRO IMOB Manolache & Partners va propune spre vanzare teren intravilan in localitatea Posta Calnau. Locație: Posta Calnau, jud. Buzau Tip teren: intravilan Suprafață: 3384 mp Utilitati: apa curenta, curent electric, gaze naturale Preț: 68.000 euro negociabil Avantaje: Pretabil pentru construirea unui complex rezidential Aproape de transport în comun, școli, magazine Disponibil imediat Pentru mai multe detalii și vizionări, contactați-ne la numarul afisat in anunt sau pe WhatsApp. PRO IMOB Manolache & Partners – Partenerul tău de încredere în imobiliare.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz

Detalii teren

ID anunț: XB6T13041 Copiat! 271613756 Copiat!
Actualizat în: 15 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 22.17 m
Nr. fronturi stradale: 1
Lățime drum acces: 6 m
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Destinație
Industrial Rezidențial De vacanță Comercial
Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal
Alte caracteristici
Teren împrejmuit Acces auto

Vecinătăți:

Scoala/gradinita, Supermarket, Autobuz

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 4514 mp, în Vernești
67.710 €
Județul Buzău, Vernești
4.514 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 3600 mp, în Poșta Câlnău