Teren intravilan+casa demolabila zona Posta Calnau

71.950 €
19.99 € / mp

Poșta Câlnău, Județul Buzău

Sup. teren:
3.600 mp
Tip:
Construcții
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

Compania imobiliară PRO IMOB Manolache & Partners va propune spre vanzare teren intravilan+casa demolabila in Comuna Posta Calnau, Judetul Buzau. Locație: Com. Posta Calnau, jud. Buzau Tip teren: intravilan Suprafață: 3600 mp Preț: 71 950 euro negociabil (20 euro mp) Dotări și beneficii: Teren imprejmuit Apa curenta, curent trifazic, conducta de gaz la limita proprietatii Avantaje: Aproape de transport în comun, școli, centre comerciale, parcuri Disponibil imediat Pentru mai multe detalii și vizionări, contactați-ne la numarul afisat in anunt sau pe WhatsApp. PRO IMOB Manolache & Partners – Partenerul tău de încredere în imobiliare.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz

Detalii teren

ID anunț: XB6T1304M Copiat! 274872814 Copiat!
Actualizat în: 03 Martie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 29.97 m
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Destinație
Rezidențial
Amenajare străzi
Asfaltate
Alte caracteristici
Oportunitate de investiție Teren împrejmuit Acces auto

Vecinătăți:

Scoala/gradinita, Farmacii, Supermarket, Autobuz

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 4514 mp, în Vernești
67.710 €
Județul Buzău, Vernești
4.514 mp teren
Construcții
Teren Construcții extravilan de 3677 mp, în Costești