Teren de vanzare 436mp intravilan cu fundatie cu proiect casa Rasinari

65.000 €
149.08 € / mp

Rășinari, Județul Sibiu

Sup. teren:
436 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Cauti un teren de vanzare in Rasinari? Vrei sa iti construiesti o casa sau o cladire pentru un nou business? TABOO Imobiliare iti propune acest teren de vanzare in Rasinari. Suprafata totala a terenului este de 436mp, cu front stradal de 12 m. Exista proiect si autorizatie de construtie pentru casa cu regim de inaltime demisol + parter + mansarda. Studiu geologic, plan arhitectura si toate avizele de constructie disponibile. Fundatia si placa de beton este deja construita. Acest teren se afla intr-o zona foarte buna si poate fi o oportunitate de investitie avand in vedere dezvoltarea imobiliara din zona. Pret: 65.000€ Cod ofertă / ID: P26079 Sună-ne acum la numarul din anunt și află detalii despre această proprietate de vanzare din Rasinari, dar și despre alte proprietăți potrivite pentru tine.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X5EK130UI Copiat! 275014026 Copiat!
Actualizat în: 17 Mai 2026

Comision
2%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Rasinari
Stații autobuz aprox. 145 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 514 mp, în Rășinari
61.700 €
Județul Sibiu, Rășinari