Teren de vanzare, ideal pentru construire, zona Remetea Mare

46.990 €
78.19 € / mp

Remetea Mare, Județul Timiș

Sup. teren:
601 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Teren de vanzare in localitatea Remetea Mare. FOXFORT propune spre vanzare un teren de 601 mp, situat in Remetea Mare, zona Est, avand front stradal de 20 ml. Pe acesta se poate construi casa individuala, duplex. In proximitatea acestuia sunt ca si utilitai: curentul si gazul. Pretul este de 46.990€ - COMISION 0%. Se accepta ca si modalitate de plata surse proprii sau credit bancar. ID intern: V9792
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Gaz

Detalii teren

ID anunț: XBE7130J7 Copiat! 275518099 Copiat!
Actualizat în: 06 Mai 2026
Clasificare teren: Intravilan

Utilități

Amenajare străzi
Pietruite
Alte caracteristici
Construcție demolabilă Acces auto Teren împrejmuit
Comision
0%

Puncte de interes

Mijloace transport
train-station
Gara Remetea Mare
Stații tren aprox. 1232 m
Școală
school
Scoala Generala
Școli aprox. 317 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 675 mp, în Moșnița Nouă
43.875 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
675 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 833 mp, în Moșnița Nouă
45.000 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
833 mp teren
Construcții
Teren Construcții de 12000 mp, în Remetea Mare
50.000 €
Județul Timiș, Remetea Mare
12.000 mp teren